
Beste Morganvrienden.
Ik hoop dat jullie de Mogans klaarmaken voor onze Nachtrally, 28 maart 2026, met bijdrage van garage “MORGAN BELGIUM”
Haal de Morgan boven voor zover het weer het toelaat.
De nachtelijke rit is een uitdaging voor sommigen, een test voor anderen, maar bovenal een uniek avontuur dat we graag met jullie willen delen.
Je hebt nog maar een paar dagen om je, via de website, in te schrijven en de betaling uit te voeren.
Praktische informatie
Vertreklocatie : garage “MORGAN BELGIUM” Hallesesteenweg 158/C 1640 Sint Generius Rhode
Voor wie niet bekend is met de omgeving, komend vanaf de Brusselse Ring neem de uitrit nr.20, en op ongeveer 4 km verder, aan uw linkerkant, bevindt zich de garage, in een doodlopende straat. Er is ook een Shell tankstation in de buurt van de uitrit.
Gezien het nachtelijke karakter van de rit, hoeft je geen risico’s te nemen bij regen of kou. Het is leuk “morgan-rijden” maar niet noodzakelijk om hem bij slecht weer van stal te halen.
Het belangrijkste is om samen te komen, een unieke ervaring te delen en na een paar maanden weer contacten te kunnen leggen.
Programma
Het diner biedt de gelegenheid om verhalen te vertellen en bij te praten over de eventuele stressmomenten in de rit.
Het is aangeraden u te voorzien van :
Voorgesteld menu
Aperitief
Hoofdgerecht :
A: Steak Babytop (Steak Angus van hoge kwaliteit)
of
B: Zalm met kleine groentjes
of
C: Vol-au Vent
Nagerecht :
D: Dame blanche
of
E: Tiramisu
of
F: Moelleux chocola
👉 Dranken voor eigen rekening
Priis: 66 € per persoon
Inschrijvingsformaliteiten : ZIE ONDERAAN DE PAGINA
Met beste morgangroeten,
Patrick Faust

Morgan Owners Group Belgium asbl N° d’entreprise 448.088.332
36 rue des Prés verts, 6120 Nalinnes
Membre de la Belgian Historic Vehicle Association (BEHVA)
Membre du Royal Automobile Club de Belgique (RACB)